Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

12 Aralık Salı 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan sabah saatleri bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi duygusal açıdan olumlu etkiler altında hissedeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar alacaksanız öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça yoğun saatler geçireceksiniz ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili beklentilerinizi yeniden değerlendirmeyi başaracaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz ve işlerinizle ilgili bir rahatlama olacaktır. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda sabah saatleri yetenklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ancak alacağınız yeni kararlarda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar