Hakkımızda

Fal Bak web sitesi uzun soluklu hazırlanmış bir proje olmanın yanı sıra artık gelişen internet teknolojisi aracılığı ile sizlere bir çok Fal Çeşitleri ile hizmet vermektedir. Sitemiz de yer almakta olan Tüm Fallar ücretsiz olarak servis edilmenin yanı sıra sizlere diğer sitelerden farklı olarak Hizmetler de sunmaktadır. Burada dilerseniz bazı Testler ve Yükselen Burç Hesaplama gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sitemiz kullanıcı deneyimine her zaman önem verir ve bizlere iletişim kısmından dilerseniz tüm öneri, Soru, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. istemiş ya da görmek istediğiniz bir çok uygulamaları ve falları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fal sistemimiz ise sizlerin Günlük hayatınız da yaşamış olduğunuz olanakları ile burada bizlerle paylaştığınız biçim de sunulmaktadır. Kendi sistemimizin hazfıaya almış olduğu sorularınızı Sizlere bir şekilde hesaplama yaparak tahmin de bulunur. Dilerseniz de bir ilişkiniz varsa onunla birlikde olan Burç Uyumu Analizini yaparak ne kadar uyumlu olduğunuzu da görebilirsiniz. bu da daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayabilmektedir.

Bu da sizlerin hoş vakit geçirmesi ve artık bu gibi olanaklara İnternet siteleri aracılığı ile sunmaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz sitemiz sizler için Günlük Burç sunarak yorumları hakkın da bilgi sahibi olmanızı sağlar. Teknoloji bir çok zaman bizlere yenilik sunarak bazı hizmetleri ayağımıza kadar getiriyor. Bununla birlik de bazı zamanlar kullanmış olduğumuz yeniliklerden haberdar bile olamayabiliyoruz. Buna Batı ve Çin Burcu Hesaplama da dahil diyebiliriz. Bazı arkadaşlarımızdan bundan bile haberi yokken sitemiz sizlere bu hizmeti de sunmaktadır.