El Falı

el falı

Hayat çizgisi doğrultusun da yapılmaktadır. Sizlerin baş parmağı ile avuç içi aranızda bulunan çizgilerin uzunluğu ile belirlenen bakma şekli olan biçimdir. Bazı zamanlar da çok sıklık içerisin de olmasa da merak ettiklerimiz doğrultusun da avuç içimize bakarız.

Tabi ki pek anlamadığımız dan dolayı baktığımız la kalırız. Şimdi bura da sizler için hazırlanmış olan El Falı Testi ile kendi eliniz de bulunan çizgilerin uzunluğunu seçerek durumunuzu öğrenebilirsiniz. geçmiş dönemler den gelmiş olan ve daha sonra geliştirilerek internet ortamına sunulan bu Fal ile kendiniz de aslın da bakabilir ve kendiniz hakkın da yorumlar yapabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış olan aşşağı da ki resim ile de kendi çizginizi belirleyerek yorum yapabilirsiniz.

Tabi ki her insan da olduğu gibi Siz de bazı dönemler kendi hakkınız da yapmış olduğunuz yorumların başında şunu diyebilirsiniz. Evet ben neysem o yum ve birşey diyorsam kesin doğrudur. Ya da her zaman doğruları söylerim ve yaptığım hiç birşeyin yanlış olduğunu düşünmüyorum Gibi… bu gibi cümleler kurmanız sizlerin bu durum içerisin de olduğunuz aksine kendinizi birşeyler için ıspatlamaya hazır ve inandırmış gösterirsiniz.