Yemek Falı

yemek falı

Bir çoğumuzun dönem dönem yemek ihtiyacı olur ve bunlar çoğu zaman geleneksel yemeklerdir. Ve en önemlisi de hepimizin bir yemek tercihi ve en çok sevdiği yemek vardır. bugün de Fallara göre insanların en çok tercih ettiği yemeklerin nedenlerine bakalım.

Her ne kadar bu konu yoruma açık olmasa da çoğumuzun merak konularından biri haline gelmiştir. bura da bakılması gereken bir Fal yoktur. daha çok tercih etmiş olduğumuz yemeklere göre kendi karakteristik ve bilinçli olan kişilik analizimiz ön plana çıkar.

Şimdi hep birlik de Yemek Falı hakkın da genel özelliklere bakalım. Bura da seçmiş olduğumuz yemeklere göre belirli özelliklerimiz ön plana çıkmaktadır.

Musakka: Cazibeli ve popüler. Kolayca ilişki kurabilen, kendine güveni tam ve lider ruhlu birisi

Kokoreç: Çekingen fakat şirin. Arkadaş seçiminde çekici ancak çevresindeki insanlar tarafından sevilen birisi

Suşi: yerinde duramayan, sürekli dolaşan ve laf taşımayı seven yani dedikoducu bir karakter. Kendinizi biricik olarak addediyor, ilgi odağı olmayı seviyor.

Tantuni: Gizemli ve esrarengiz. Nerede ne yapacağı belirsiz ancak haberleri hep ilk duyan ve bu yüzden ilgi duyulan birisi.

Pilav üstü kuru: Belki sessiz ancak çok akıllı. Küçük bir arkadaş grubunu yeterli bulan ve bu çevrede çok sevilen birisi.

İmam bayıldı: Lider mizaçlı. Kararlılıkla hareket eden ve herkesin arkadaş olmak istediği bir karakter.

Köfte: Sıcakkanlı ve uyumlu bir kişilik. Sadık ve dürüst olduğundan kurnaz ve küçük hesaplara olabildiğince karşı birisi.

İşkembe: Çok zarif ve ince düşünceli aynı zamanda hassas, kırılgan. Ne çok çekingen ne de girişken. İnsanlar üzülmesin diye sürekli kolluyorlar onu.