Burçların Doğum Perileri

Burçların Perisi Olduğunu belki de bilmiyordunuz. Şimdi sırası ile Burç Perilerini görelim.

KOÇ BURCU PERİSİ PARADİSA

Koçlar çok canlı ve neşeli insanlardır. Onların bu enerjisi, doğum perileri olan Paradisa’nın doğdukları anda kulaklarına fısıldadığı sözlerden gelmektedir. Paradisa kulaklarına hayata meydan okumayı ve hep canlı olmayı fısıldayacaktır. Bunun yanında da dullar ve yetimler konusunda her zaman hassas olmaları telkin edilecektir.

Koç  burcu perisi Paradisa, koçların hayatta ki duruşlarını ve güçlerini besler. Her zaman neşeli olan koçlar yaşam enerjilerini Paradisa’dan alırlar. Koç burcu insanı her konuda ataktır. Kolay kolay hiçbir zorluk onu yolundan yıldıramaz. Çünkü Ateş elementidir ve Paradisa da Cennet adı verilen, engelleri ortadan kaldırabilen bir peridir. Koçlar tüm güçlerini elementlerinden ve doğum perilerinden alırlar.

BOĞA BURCU PERİSİ VİVİAN

Boğa burcunun perisi Vivian sen ne yaptın? Boğaların kulağına güçlü olacaksın demekle iyi yaptığını mı sanıyorsun ama yanılıyorsun. Çünkü bu kelime yüzünden Boğalar bir ömür boyunca hep güçlü olmak için mücadele edeceklerdir. Gücü kaybetmeye tahammülleri olmayacaktır.

Vivian, güçlü olmanın yanında duygusal, cömert ve hassas olmayıda söyledin Boğalara. Bu Boğalar bütün bu özellikleri aynı anda kendilerinde nasıl taşıyacak? Çokta güzel taşıyorlar… Doğum perilerinin kulaklarına fısıldadığı; güç,cömertlik ve hassas ruh hepsini kendine yakıştıran Boğalar son derece oturmuş bir çizgiye sahiptirler. Maddiyatı severler ve maddi gücü ellerinden bulundurmak için çalışmaktan asla kaçınmazlar. Vivian Boğalara bir ömür boyu zengin ve cömert olmayı öğütlemiştir.

İKİZLER BURCUNUN PERİSİ MELİOR

İkizler burcunun perisi Melior, periler içinde en pozitif olan perilerden bir tanesidir. İkizlerin yaşam enerjisini ve neşesini bu pozitif ruhlu peri Melior sağlar. İkizlerde bir ömür boyu yetecek kadar neşe, huzur ve mutluluk vardır. Buda onların dünyaya sürekli olarak pozitif bakmalarına yol açar.

İkizler burcu insanı, doğum anında Melior’un kulaklarına fısıldadıklarını bir ömür boyu uygularlarsa çok mulu olurlar. Melior, ikizlere edebi gençliğin sırrını ikizlere söyler. Onun içindir ki ikizler burcu insanı kolay kolay yaşlanmaz. Parlak zekası ve ucu bucağı olmayan hayal dünyası hepsi, Melior’un onlara armağanıdır. İkizler burcunun insanları etkileyen pozitifliği doğum perilerinden gelen bir pozitifliktir.

YENGEÇ BURCU PERİSİ MELUSİNA

Yengeç burcu perisi Melusina, gerçek aşk perisi yani Ondine, güzel deniz kızı perisi. Yengeçlerin duygusal ve sevgi dolu yapısı Melusina’nın onlara bir armağanıdır. Yengeçler doğdukları anda Melusina kulaklarına fısıldar; Evrensel bir insan olacaksınız. Kalbi acı ile dolu olan insanların yardımına ilk siz koşacaksınız. Çocukları çok sevin ve kendinize ait sihirli bir dünya yaratın. Bütün ömrünüz boyunca nazik ve sevgi dolu bir yüreğe sahip olacaksınız. Bu kadar naif ve sevgi dolu bir kalbi korumak için de Melusina size güçlü sezgiler armağan etmiştir. O güzel yüreği bu güçlü sezgiler sayesinde tüm kötülüklerden rahatlıkla koruyabaileceksiniz ve  dengeli bir yaşam süreceksiniz.

ASLAN BURCU PERİSİ MORGAN

Aslan burcu perisi Morgan, ejder ruhunun prensesi olan bu güzel peri sizlere de aslan insanına da ejder ruhunu armağan eder. Aslan burcunun ahlaka verdiği önem ve güçlü karakter yapısı, tamamen Morgan’ın onlara hediyesidir. Morgan Aslanlara lider bir ruh ama bunun yanında sevgi dolu, arkadaş canlısı bir kalp armağan etmiştir. Aslanlar her zaman lider olmayı hedefleyen bir yapıya sahiptirler. Bunun yanında yüreklerinin içinde sonsuz sevgi bulunmaktadır. Arkadaşlarının sıkıntılarında herkesten önce aslanlar yanlarında olurlar. Morgan’ın şipsevdi ruhu Aslan insanına da geçmiştir. Çok çabuk aşık olan Aslanlar, çokta çabuk başka birine tutulabilir. Morgan maalesef ki bu konuda Aslanları hiç frenlemeyen bir doğum perisidir.

BAŞAK BURCU PERİSİ URGANİA


Başak burcu perisi Urgania, yer altı elflerinin koruyucu perisidir. Doğdum anında Urgania gelir ve başak bebeğinin kulağına; her zaman şanslı olacağınızı müjdeler. Başak insanı şans yönünden bahtı çok açık bir burçtur. Buda burç perilerinin onlara verdiği tılsımdan gelmektedir.  Aile yaşamına önem veren Başakların evleri her zaman onlar için büyülü bir krallık olacaktır. Pes etmek ve vazgeçmek kitabınızda hiç yazmayacak. Hedeflerinize ulaşmak için yılmadan çalışmayı kendinize ilke edineceksiniz. Urgania, sizlere keskin gözler armağan ettiği için her ayrıntıyı yakalayacaksınız ve gözünüzden hiçbir ayrıntı kaçmayacak.  Vazifelerinizi herşeyin önünde tutacaksınız ve çalışma ortamında ilkeli çalışma sisteminizle her zaman takdir toplayacaksınız.

TERAZİ BURCU PERİSİ HOLDA


Terazi  burcu perisi Holda, fırsat perisidir. Holda size bir ömür boyunca birçok fırsatın karşınıza çıkacağı bir ömrü vad eder. Terazi insanının her zaman ahenkli ve uyumlu bir yaşantısı olur. Terazilerin etkileyici görüntüleri ve insanı çarpan güzellikledi Holda’nın onlara sunmuş olduğu fırsatlardan sadece bir tanesidir. Holda, Teraziler için bir ömür boyunca birçok fırsatın onları kovalayacağı bir hayatı armağan eder. Bunalıma girmek, depresif tavırlar Terazilerden çok uzaktır. Çünkü Holda onlara poziitif bir ruh aşılar. O pozitif ruhun Terazilere sundukları ile bir ömür boyu güçlü bir yaşam sürersiniz.  Terazinin dengesi, ahengi ve uyumu da Holda perisinin ona olan armağanıdır.

AKREP BURCU PERİSİ ESTRELLA


Akrep burcu perisi Estrella, aşkta beklenmedik şansi getiren deniz kızlarının prensesidir. Akrep burcunun inişli çıkışlı aşk hayatı ve hep en mükemmeli arayan ruhu Estrella’dan gelmektedir. Estrella, Akrebe sonsuz aşk ruhu sunmuştur. Aşkta tutkuyu, arayan Akrep insanı için en önemli şey yaşadığı aşkta sonsuz mutluluğu yakalamaktır. Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olan Akrep insanının, sezgileri de çok kuvvetlidir. Sezgilerinde kolay kolay yanılmayan Akrepler, sezgileri sayesinde karşılarında ki insanı da çok kolay çözerler. Fakat o çözme aşamasında size hiçbir şey belli eymeden sizi didik didik ederler. Fakat bunu sizin ruhunuz dahi duymaz. Delici ve etkileyici bakışlarıda Estrella’nın akreplere sunduğu en güzel hediyedir.

YAY BURCUNUN PERİSİ GLASTİNG


Yay burcunun perisi Glasting, bilgelik perisi olarak da bilinen ejder perisidir. Yay burcuna Glasting çok büyük bir yaşam enerjisi verir. Bu enerji ile Yay burcu insanı hayatta daha güçlü adımlarla hareket eder.  Glasting dünyaya bir Yay bebeği geldiği zaman eğilir ve kulağına fısıldar; Bu hayatta çok iyimser ol. Hayallerinin peşinden gitmekten asla çekinme. Hatta dünyanın öbür ucuna bile hayallerinin peşinde gidebilmelisin. Hedeflerine ulaşmak için çok tutkulu ve hırslı olmalısın. İnsanlara karşı affedici ol. Bu kadar güzel özelliğin yanında Glastin Yay burçlarına, birde şöyle bir özellik katmııştır ki buda yayın en kötü yanıdır. Hoşlanmadığı durumlarda ortamı ve insanı yay gibi gerer…

OĞLAK BURCU PERİSİ TİTANYA


Oğlak burcu perisi Titanya, Titanya krallığının altında ki elflerin Kraliçesidir. Kraliçe olmasından gelen mağrurluğunu olduğu gibi Oğlak insanına da geçirmiştir. Oğlaklar Kral ve Kraliçe ruhlarına sahip olan burçlardır. Oğlak insanı dünyaya ilk geldiği vakit, Titanya Oğlak bebeklerinin kulaklarına bir ömür boyunca Fil kadar güçlü bir hafızaya sahip olacağınızı fısıldar. Yalandan uzak durmanızı ve cesaretli insanlar olmanızı övütler. Oğlak insanının hassas yanlarını ön plana çıkartır ve onların her konuda duyarlı olmasını sağlar. Ayrıca Oğlaklara sunmuş olduğu hafıza gücüyle, Oğlakların çok daha iyi algılamalarını, olayları kavramalarını ve her konuda doyumsuz bilgiye ulaşmalarını garanti eder. Oğlak için bilgi demek herşeydir…

KOVA BURCUNUN PERİSİ ARİEL

Kova burcunun perisi Ariel, neşe ve mizah prensesine verilen isimdir. Bu güzel, neşeli peri doğum anınızda baş ucunuzda sizi bekler. Doğduğunuz anda kulağınıza hayat boyu izleyeceğiniz yolu fısıldar. Kova burcunun girdiği her yerde imzasını bırakması daha doğduğu gün Ariel’in kulağına fısıldadıkları arasında vardır. Ariel tüm zekasını  Kova insanına armağan etmiştir. Fakat bu hediyeyi verirken Kovadan zekasını insanlık yararına kullanmasını istemiştir. İnsanlık adına her adımı atmasını ve nerde bir insanın yardıma ihtiyacı olursa, oraya koşmasını öğütlemiştir. Kova burcunun sanatçı kişiliği, sanata verdiği önemin yüksek olması da tamamen Ariel’in ona sunmuş olduğu armağanlardan bir tanesidir.

BALIK BURCU PERİSİ SELKİE

Balık burcu perisi Selkie,  deniz kızlarının perisi olan Selkie mitoloji de yanında bir fok balığı ile gezen çok güzel bir deniz kızıdır. Bu deniz kızı perisi, balık burçlarının tüm duygusallığını onlara armağan eden peridir.  Balıkların her konuda ki duygusallıkları, herşeye ağlayabilme özellikleri bu güzel periden yadigardır. Selkie, balık insanına duygusallak kadar çekicilikte kazandırır. Balıkların büyülü bir yanı vardır. İnsanı kendine çeken, bu Selkieden gelir. Balık insanı naif yapısı, kibarlığı, anlayışı ve duygusallığı ile en katı insanları bile etkileyip, kendi yörüngesine çekebilir. Bu özelliklerinden dolayı balık insanları hayatta her zaman sevilen ve saygı gören insanlar olarak toplumda kabul görürler.

İlginizi Çekebilir: https://www.falbak.net/blog/cin-takvimi/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir